Оновлено
16-01-2023
09:37

Керівні органи

СПИСОК

членів профкому 

Чернівецького національного університету 

імені Юрія Федьковича
(контактні дані)

№№

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Службовий телефон

Домашній телефон

1.

Боднарук Микола Іванович

705, 527038

 (050) 3381050

2.

Кілінська Клавдія Йосипівна

524129

(050) 3742512

3.

Дерев'янчук Василь Ярославович

553826

(095) 3400876

4.

Бочан Марія Йосипівна

845

(050) 1422211

5.

Беспалько Руслан Іванович

 

741

 (067) 2511558

(095) 8823272

6.

Гетьманцева Ніна Дмитрівна

758

(050) 6680297

7.

Заволічна Тетяна Романівна

 

(050) 6712004

8.

Герегова Світлана Володимирівна

523363

 (067) 3727555

9.

Лопушинська Галина Ярославівна

35264

 (095) 3595739

10.

Медіна Тетяна В'ячеславівна

 

(095) 70105556

11.

Лобач Олена Павлівна

818

 (095) 5295018

12.

Загайська Галина Михайлівна

834

 (050) 1062463

13.

Новіков Сергій Миколайович

44834

 (095) 0585229

14.

Столяр Людмила Вікторівна

573547

(050)6888818

15.

Яковлева Інна Дмитрівна

635

 (050) 5455850

16.

Слобожанінов Андрій Анатолійович

543363

(050) 1734323

17.

Фесун Галина Стефанівна

 

(095) 3591668

18.

Ярмиста Наталія Дмитрівна

 

(066) 7351067

СКЛАД

профкому первинної профспілкової

організації викладачів і співробітників

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

  1. Боднарук Микола Іванович – голова профкому
  2. Беспалько Руслан Іванович –заступник голови профкому
  3. Бочан Марія Йосипівна – голова профбюро іноземних мов
  4. Герегова Світлана Володимирівна – голова профбюро ф-ту політології та міжнародних відносин
  5. Гетьманцева Ніна Дмитрівна – голова профбюро юридичного факультету
  6. Дерев’янчук Василь Ярославович – голова профбюро коледжу ЧНУ
  7. Заволічна Тетяна Романівна – голова профбюро економічного ф-ту
  8. Загайська Галина Михайлівна – голова профбюро філологічного ф-ту
  9. Кілінська Клавдія Йосифівна – голова профбюро географічного ф-ту
  10. Лобач Олена Павлівна – голова профбюро наукової частини і « Рута»
  11. Лопушинська Галина Ярославівна – голова профбюро студмістечка
  12. Медіна Тетяна Вʼячеславівна – член профкому, філологічний факультет
  13. Новіков Сергій Миколайович – голова профбюро Ф-т архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва
  14. Слобожанінов Андрій Анатолійович – голова профбюро ф-ту фізичної культури та здоровʼя людини
  15. Столяр Людмила Вікторівна – голова профбюро АУП
  16. Фесун Галина Стефанівна – голова профбюро ф-ту педагогіки психології та соціальної роботи
  17. Яковлева Інна Дмитрівна – голова профбюро ІФТКН
  18. Ярмиста Наталія Дмитрівна – голова профбюро АГЧ
  1. Президія профкому.

  • Боднарук М.І.
  • Беспалько Р.І.
  • Яковлева І.Д.
  • Столяр Л.В.
  • Кілінська К.Й.

 

  1. Ревізійна комісія профкому.

  • Богатирець В. В. - голова комісії;
  • Цимбалюк І. М. - заст. голови комісії;
  • Купець Н. В. – членкиня комісії.

 

  1. Комісія з організаційної роботи.

  • Беспалько Р.І.- голова комісії;
  • Загайська Г. М.- заст. голови комісії;
  • Столяр Л.В.- членкиня комісії.

 

  1. Комісія з соціально-економічних питань

  • Заволічна Т.В. – голова комісії;
  • Волощук О.М.- членкиня комісії;
  • Лобач О.П.- членкиня комісії.
     
  1. Комісія з охорони праці та ТБ

  • -Новіков С.П.- голова комісії;
  • -Ярмиста Н.Д.- заст. голови комісії;
  • -Кілінська К.Й.- членкиня комісії;
  • -Дерев'янчук В.Я.- член комісії.

 

  1. Комісія по роботі з багатодітними сім'ями, ветеранами та осіб з інвалідністю.

  • Бабенецький В.Є. - голова комісії;
  • Лопушинська Г.Я.- членкиня комісії;Антонова Т.Я - членкиня комісії;
  • Бочан М.Й. - членкиня комісії;
  • Лобач О.П.- членкиня комісії.

 

  1. Комісія з культурно масової та спортивної роботи.

  • Герегова С.В.- голова комісії;
  • Слобожанінов А.А. - заст. голови комісії;
  • Лопушинська Г.Я. - членкиня комісії;
  • Фесун Г.С. - членкиня комісії.

 

  1. Комісія для ведення переговорів і здійснення контролю за виконанням Колективного договору.

Від адміністрації:

  • Балух В.О. –перший проректор, голова комісії;
  • Романів Ю.М. – головний бухгалтер ;
  • Федорцов Д.Г. - проректор з АГР;
  • Яценюк Н.М. – начальник відділу кадрів;
  • Качур В.В.- начальник юридичного відділу;

Від профспілки:

  • Боднарук М.І. – голова профкому, заступник голови;
  • Волощук О.М. - член комісії;
  • Лопушинська Г.Я. – член комісії;
  • Слобожанінов А.А. – член комісії;
  • Лобач О.П. – член комісії;

 

  1. Комісія по трудових спорах (КТС) .

Від трудового колективу:

  • Гетьманцева Ніна Дмитрівна член профкому, голова комісії;
  • Беспалько- заступник голови профкому;
  • Новіков Сергій Миколайович- член профкому.

Від адміністрації:

  • Остаплюк Олена Петрівна – старший інспектор загального відділу, заступник голови;
  • Качур Василь Васильович – начальник юридичного відділу.

 

  1. Комісія з питань охорони праці.

Від трудового колективу:

  • Дерев’янчук В.Я. – член профкому, заступник голови;

Від адміністрації:

  • Федорцов Д.Г. – проректор з АГР, голова комісії;
  • Паньків І.М.- нач. відділу охорони праці та радіаційної безпеки;
  • Григоришин Д.А. – головний інженер.

 

  1. Комісія із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Від трудового колективу:

  • Боднарук М.І. - голова профспілкової організації, голова комісії;
  • Столяр Л.В. - начальний військово-мобілізаційного відділу,
  • Меркулова М.А. - бухгалтер профспілкової організації.

Від адміністрації:

  • Яценюк Н.М.- начальник відділу кадрів, заступник голови.
  • Длубік Л.П . - провідний фахівець бухгалтерії.
  • Петращак М.Я. – провідний фахівець бухгалтерії.