Великдень

Дорогі колеги!

Щиросердечно вітаю колектив нашого Університету з величним християнським святом – днем Воскресіння Христового!

Свято Великодня – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому є трохи більше віри, ніж зазвичай, тому що саме ВІРА – це те, що допомагає нам продовжувати жити, працювати, навчатись, чекати на Перемогу!

Тож, нехай день Воскресіння Христового увійде у ваші оселі сповнене здоров’ям і благополуччям, миром і спокоєм, щастям і достатком, духовністю і щирістю. Хай сьогодні і завжди ваша душа іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

Злагоди та єдності усім нам, натхнення і сили для продовження невтомної праці на благо Університету та рідної України.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Профкому Микола Боднарук