Профспілковий комітет
Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича

Новини!

Відбулася конференція трудового колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Вчора, 24 квітня, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася конференція трудового колективу ВНЗ. На порядок денний винесено три важливі питання: розгляд проекту Колективного договору та його ухвалення; розгляд та ухвалення Правил внутрішнього трудового розпорядку; обрання складів комісій з трудових спорів та з охорони праці.

Розпочав роботу конференції ректор Степан Мельничук. Керівник навчального закладу зазначив, що у заході бере участь 221 делегат із 265, а також за важливості назрілих питань і прийнятих рішень.

Голова профкому вишу Микола Боднарук, котрий вів конференцію, підкреслив на такій речі: уже й не пригадати такої активності, яка панувала цього разу над розробкою нового Колективного Договору. КД видозмінений на 60-70%. За його словами, найпродуктивніше попрацювали представники філософсько-теологічного і юридичного факультетів, Інституту біології, хімії та біоресурсів, як і наукової бібліотеки. Інші ж колективи – дещо меншою мірою.

Комісія схвалила проект КД у відповідній редакції. Жваве обговорення відбулося буквально в усіх підрозділах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На конференції ухвалено Правила внутрішнього трудового розпорядку та обрано склади комісій з трудових спорів і охорони праці.

Їх головами – відповідно М. Боднарук і В. Верстяк, а заступниками Н. Яценюк і С. Єрмилюк.

Секретарем комісії з охорони праці – І. Паньків.

Василь Джуран