Профспілковий комітет
Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича

Новини!

 

Інформація про розподіл путівок у 2013 році

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про розподіл санаторно-курортних путівок серед працівників Чернівецького національного університету у 2013 році

 Перший квартал

1. Санаторій "Поділля" (курорт Хмільник): Ілащук М.І., асистент інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

2. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Ткач М.В. , зав. кафедрою інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

3. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Файнер М.Ш., зав. кафедрою факультету архітектури, будівництва, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

4. Санаторій "Кристал"(курорт Трускавець): Капатрук М.Д., доцент факультету іноземних мов.

5. Санаторій "Кристал" (курорт Трускавець): Гриндей Л.М., доцент юридичного факультету.

6. Санаторій "Хмільник"(курорт Хмільник): Мужичок В.О., зав.кафедрою факультету фізичної культури та здоров"я людини.

Другий квартал

1.Санаторій "Авангард" (курорт Немирів): Салига Л.О., провідний фахівець АГЧ.

2. Санаторій "Хмільник" (курорт Хмільник); Никифорак М.В., зав.кафедрою юридичного факультету.

3. Санаторій "Любінь-Великий" (курорт Немирів): Вовк С.М., професор філософсько-теологічного факультету.

4.Санаторій "Рубін" (курорт Трускавець): Паладян К.І., асистент філологічного факультету.

5. Санаторій "Карпати" (курорт Закарпаття): Филипчук В.С., доцент факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.

6. Санаторій "Немирів" (курорт Немирів): Сахновський Є.В., доцент факультету історії, політології та міжнародних відносин.

7. Санаторій "Шкло" (курорт Шкло): Ястремська М.А., ст.інспектор відділу кадрів.

8. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Кондрат"єва Л.А., доцент юридичного факультету.

9. Санаторій "Кристал" (курорт Трускавець): Струк А.Я., асистент інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

10. Санаторій "Місхор" (курорт Крим): Боднар С.Б., доцент юридичного факультету.

11. Санаторій "Янтар" (курорт Трускавець): Спіжавка Н.В., асистент факультету іноземних мов.

Третій квартал

1. Санаторій "Шкло" (курорт Шкло): Гіна Ю.М., професор факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.

2. Санаторій "Авангард" (курорт Немирів): Баглей О.В., доцент інституту біології, хімії та біоресурсів.

3. Санаторій "Карпати" (курорт Закарпаття): Бялик В.Д., зав.кафедрою факультету іноземних мов.

4. Санаторій "Миргород" (курорт Миргород): Лобач О.П., секретар НДЧ.

5. Санаторій "Алмаз" (курорт Трускавець): Блида І.О., інспектор загального відділу.

6. Санаторій "Алмаз" (курорт Трускавець): Тулик О.І., заступник головного бухгалтера.

7. Санаторій "Рубін" (курорт Трускавець): Лаврова О.Ю., головний бібліотекар наукової бібліотеки.

8. Санаторій імені Пирогова (курорт Куяльник): Турлай О.І., доцент інституту біології, хімії та біоресурсів.

9. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Гетманцев М.О., асистент юридичного факультету.

10. Санаторій "Дніпро-Бескид" (курорт Трускавець): Терлецька Н.М., доцент економічного факультету.

11. Санаторій "Київ" (курорт Крим): Чорней І.Д., доцент факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.

12. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Вишпінська Я.М., доцент факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.

13. Санаторій "Медобори" (курорт Медобори): Косташ М.М., зав.відділом наукової бібліотеки.

14. Санаторій "Крим"(курорт Крим): Кожукар Г.В., зав.сектором наукової бібліотеки.

15. Санаторій "Алмаз" (курорт Трускавець): Коваленко О.М., лаборант інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

16. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Грицюк А.О., провідний фахівець НДЧ.

 Четвертий квартал

1. Санаторій "Дніпро-Бескид" (курорт Трускавець): Горюнова Н.І., зав.сектором наукової бібліотеки.

2. Санаторій "Поділля" (курорт Хмільник): Скуляк К.С., комендант 14 корпусу.

3. Санаторій "Поляна" (курорт Закарпаття): Томюк Б.П., доцент інституту біології, хімії та біоресурсів.

4. ЦМР "Трускавецький" (курорт Трускавець): Бердега В.Ф., зав.лаб.інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

5. Санаторій "Шкло" (курорт Шкло): Ткач Н.В.,бібліограф наукової бібліотеки.

6. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Костишин С.С., радник ректора.

7. Санаторій "Алмаз" (курорт Трускавець): Ткач Л.І., зав.лаб.інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

8. Санаторій "Рубін" (курорт Трускавець): Турко С.П., комендант гуртожитку студмістечка.

9. Санаторій "Авангард" (курорт Немирів): Мохначова Н.П., сторож охорони.

10. Санаторій імені Пирогова (курорт Куяльник): Горбатенко Є.А., чергова студмістечка.

11. Санаторій "Любінь-Великий" (курорт Любінь-Великий): Гарвасюк Г.М., кастелянша студмістечка.

12. Санаторій "Хмільник" (курорт Хмільник): Політанський Л.Ф., зав.кафедрою інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

13. Санаторій ЦМР "Крим" (курорт Крим): для лікування матері та дитини Фотій О.Г., асистент факультету математики та інформатики.

14. Санаторій "Янтар" (курорт Трускавець): для лікування матері та дитини Шкварчук С.С., в.о. доцента факультету іноземних мов.

15. Санаторій "Зорі України" (курорт Крим): Савосюк Н.П., начальник юридичного відділу.

16. Санаторій "Світанок" (курорт Моршин): Давидова С.М., доцент економічного факультету.

17. Санаторій "Хмільник" (курорт Хмільник): Радевич Я.І., доцент зав.лаб.інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про розподіл путівок в дитячі оздоровчі табори для дітей працівників Чернівецького національного університету в 2013 році

За кошти профспілкової організації та Фонду соціального страхування

Дитячий оздоровчий табір "Юність" (смт. Берегомет)

Перша зміна з 08.06-28.06.2013 року:

1. Гнесь Н.О., доцент ф-ту фізкультури та здоров’я людини

2. Зендик О.В., ст. викладач ф-ту фізкультури та здоров’яч людини

3. Балацька Л.В., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

4. Левицька О.В., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

5. Кучерівська С.С., доцент економічного ф-ту

6. Лясота Т.І., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини – 2 путівки

Друга зміна з 01.07-21.07.2013 року:

1. Ніколайчук О.П., ст. викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

2. Литвін Н.Г., ст. лаборант інституту біології, хімії та біоресурсів

3. Хлібороб Г.І., прибиральниця АГЧ

4. Длубік Л.П., пров. фахівець бухгалтерії

5. Трачевська І.П., прибиральниця АГЧ

6. Устінова Т.Б., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

7. Янчук О.П., фахівець ботанічного саду

ДОТ "Буковинське орлятко" (с. Глибочок)

Перша зміна з 07.06-27.06.2013 року:

1. Кириченко О.Л., зав. лаб. ф-ту комп’ютерних наук

2. Пуюл В.В., асистент ф-ту комп’ютерних наук

3. Олексишина Л.Г., доцент ф-ту іноземних мов

4. Антонюк С.В., доцент ф-ту прикладної математики

5. Чорнописький О.М., асистент ф-ту педагогіки, психології та соціальної роботи

6 Нестеренко Л.Б., асистент юридичного ф-ту

7. Сівак О.М., фахівець ф-ту прикладної математики

8. Задорожна С.М., доцент юридичного ф-ту

9. Волощук О.Т., доцент юридичного ф-ту

10. Павлова Н.А., асистент ф-ту фізкультури та здоров’я людини

11. Музика В.І., ст. викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

12. Король А.А., доцент ф-ту іноземних мов

13. Шкробанець В.К., зав. лаб. юридичного ф-ту

Друга зміна з 30.06-20.07.2013 року:

1. Швехлович С.Ю., пров. фахівець відділу кадрів

2. Олар О.Я., доцент ф-ту комп’ютерних наук

3. Собкова Н.Д., асистент економічного ф-ту

4. Басняк Т.А., доцент ф-ту історії, політології та міжнародних відносин – 2 путівки

5. Альошкіна Н.П., фахівець підготовчих курсів ЧНУ

6. Мудра С.І., асистент філософсько-теологічного ф-ту

7. Каплієнко-Ілюк Ю.В., доцент ф-ту педагогіки, психології та соціальної роботи – 2 путівки

Третя зміна з 23.07-12.08.2013 року:

1. Волощук О.М., доцент інституту біології, хімії та біоресурсів

2. Погорелова О.І., ст. лаборант ф-ту історії,політології та міжнародних відносин

3. Доцюк Л.Г., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

4. Курнишев Ю.О., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

5. Тимчук Ю.В., секретар ректорату

6. Манютина О.І., доц. ф-ту іноземних мов

ДОТ "Водограй" (с. Гільча)

Перша зміна з 05.06-25.06.2013 року:

1. Гуцуляк Н.М., доцент ф-ту педагогіки, психології та соціальної роботи

2. Матейчук Н.Г., асистент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

3. Пасніченко В.В., асистент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

4. Куб’як Н.І., доцент ф-ту педагогіки, психології та соціальної роботи

5. Петрюк І.М., доцент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

6. Галичанська А.В., доцент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

7. Фесун Г.С., доцент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

8. Сімак А.А., доцент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

9. Річкинда І.І., ст. лаб. ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

10. Олійник М.І., доцент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

Друга зміна з 03.07-23.07.2013 року:

1. Степаненко О.П., асистент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

2. Канівець Т.М., асистент ф-ту педагогіки,психології та соціальної роботи

3. Дробіна Л.М., ст. лаб.ф-ту історії, політології та міжнародних відносин

4. Яценюк Г.М., доцент ф-ту історії, політології та соціальної роботи

5. Панчук І.І., доцент інституту біології,хімії та біоресурсів

6. Куляк О.В., бібліотекар наукової бібліотеки - 2 путівки

Третя зміна з 31.07-20.08.12013 року:

1. Водоп’ян С.К., провідний фахівець бухгалтерії

ДОТ "Вербиченька" (с. Давидівка)

Третя зміна з 17.07-06.08.2013 року:

1.Мединський С.В., зав. каф. ф-ту фізкультури та здоров’я людини – 2 путівки

Дитячий табір "Вогник Буковини" (с. Валя Кузьмін)

Друга зміна з 28.06-18.07.13 року:

1. Сльотов О.М., асистент фізичного факультету

ПРОФІЛЬНІ ЗМІНИ

(для дітей переможців у спортивних змаганнях, тощо)

Дитячий оздоровчий табір "Лунка"

1.Олійнич- Лисюк А., доцент інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук

2. Худий О.І., доцент інституту біології,хімії та біоресурсів

3. Сьомкіна О.В., прибиральниця АГЧ

4. Горюнова М., пров. бібліотекар НБ – 2 путівки

5. Ластівка Т.І., доцент фізичного ф-ту – 2 путівки

6. Скрипкар М.В., прибиральниця АГЧ – 3 путівки

7. Кравченко В.В., фахівець географічного ф-ту

Дитячий оздоровчий табір "Буковинка"

1. Михайлович М.М., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

2. Курка І.В., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

3. Пацурківський Ю.П., доцент юридичного ф-ту

4.Зендик О.В., ст. викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

5. Чабан О.В., прибиральниця АГЧ

6. Кравец В.І., доцент економічного ф-ту

7. Гакман Г.В., асистент ф-ту фізкультури та здоров’я людини

8. Тесліцький Ю.П., викладач ф-ту фізкультури та здоров’я людини

Дитячий оздоровчий табір "Чайка"

1. Нічай В.В., доцент фізичного ф-ту

Дитячий оздоровчий табір "Вербиченька"

1. Рупташ О.В., доцент філософсько-теологічного ф-ту

Дитячий оздоровчий табір "Перлина гір"

1. Дуболазов О.В., зав. РВМ АГЧ

Дитячі оздоровчі табори:

1. ДОТ "Вербиченька" – ст. фахівець географічного ф-ту Долинська Т.В.

2. ДОТ "Дністер плюс" – фахівець ботанічного саду Білоус М.Л.

3. ДОТ "Вербиченька" – доцент економічного ф-ту Шилепницький П.І.

 

<<Назад